خانه / کابل تلفن / بازار عرضه کابل خط تلفن

بازار عرضه کابل خط تلفن

بازار عرضه کابل خط تلفن به صورت آنلاین به عنوان معتبرترین بازار عرضه کننده انواع کابل و سیم های مرتبط با زیرساخت های ارتباطی و مخابرات، این محصول را در تنوع بالایی از حیث برند، کیفیت و قیمت ارائه می نماید. خریداران عمده و خانگی انواع مختلف کابل‌های خط تلفن می توانند برای دریافت بهترین محصول و لیست قیمت به روز انواع محصولات از طریق مرکز  فروش اینترنتی اقدام نمایند.

بازار عرضه کابل خط تلفن

کابل خط تلفن چه ویژگی هایی دارد؟

کابل خط تلفن چه ویژگی هایی دارد؟

در میان انواع کابل‌ها و سیم‌ها، کابل‌های تلفن از جمله مهمترین و پرکاربردترین انواع کابل هستند که در گذشته تنها برای ارتباطات تلفنی کاربرد داشتند. اما امروزه برای دسترسی به اینترنت این کابل ها مهمترین تجهیزات هستند. 

انواع مختلف کابل های مخابرات با توجه به نوع کارکرد، نوع هادی مورد استفاده در کابل، نوع عایق و برند تولیدی با یکدیگر متفاوت هستند. یکی از  سوالاتی که پیرامون انواع کابل و سیم های خط تلفن مطرح است این است که کابل خط تلفن چه ویژگی هایی دارد؟

  • کابل‌های تخصصی خط تلفن با توجه به نوع کاربرد انواع مختلفی دارند. انواع کابل زمینی و هوایی و کابل‌های زیر دریایی توسط برندهای تولید کننده طراحی می‌شوند. 
  • تعداد زوج سیم تلفن بسته به کاربرد آن بین 1 تا 240 متغیر است و سطح مقطع در انواع کابل ها و سیم های مختص تلفن از ۰.۴ تا ۰.۶ متغیر می باشد.
  • جنس هادی در انواع کابل تلفن از آلومینیوم، مس و آلیاژ آلومینیوم استرند شده است و برای روکش انواع سیم ها و کابل های تلفن از متریال مختلفی چون پی وی سی و پلی اتیلن استفاده می شود.
  • این کابل‌ها، از مقاومت بالایی در برابر آسیب‌ها و ضربات فیزیکی و مکانیکی برخوردار هستند و قابل استفاده در تاسیسات داخلی و خارجی ساختمان‌ها مسکونی، اداری و آموزشی و فضاهای مختلف می باشند. 

مرکز فروش کابل مخصوص خط تلفن

مرکز فروش کابل مخصوص خط تلفن

مرکز فروش کابل خط تلفن به منظور تامین مصارف خانگی و همچنین مصارف عمده انواع کابل ها و سیستم های مخابراتی و خطوط تلفن، این محصول را با کیفیت بالا و تنوع بالا از لحاظ شرکت تولیدکننده، متراژ و قیمت عرضه می نماید.

خط تلفن از جمله تجهیزاتی هستند که  در شبکه‌های مخابراتی نقش مهمی را ایفا می‌کنند و کیفیت کابل ارتباط مستقیمی با کیفیت برقراری ارتباط دارد. به همین علت انتخاب یک کابل مرغوب و دارای سطح کیفی بالا در زمان خرید این محصول مهم است.

مراکز عرضه و فروش مستقیم انواع خطوط تلفن، علاوه بر ارائه محصولات با کیفیت، مشخصات فنی و کاتالوگ مربوط به انواع کابل و سیم را در اختیار خریداران قرار می‌دهند و به این ترتیب این امکان را فراهم می‌آورند تا با کسب اطلاعات لازم، انواع کابل مرغوب را خریداری نمود.

ارتباط با واحد فروش :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

کابل تلفن 100 زوج مشکی

قیمت کابل تلفن 100 زوج 0.6

کابل تلفن 100 زوج مسی 0.6 با برندهای خوشنام و از تولیدات مرغوب ارائه می …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید