خانه / کابل افشان / قیمت کابل افشان 4*2 سال جدید

قیمت کابل افشان 4*2 سال جدید

کابل افشان 4*2خشک درجه یک به دلیل داشتن نشان استاندارد ملی ایران و استفاده از مواد درجه یک در ساخت این نوع کابل جزء بهترین کابل ها و سیم های موجود در بازار ایران قرار گرفته است. بازار فروش کابل ۴×۲خشک درجه یک برای مصارف صنعتی و کابل کشی داخل ساختمان بسیار پر مخاطب بوده است،  به ویژه که ساخت این کابل با مواد درجه یک صورت گرفته است.

سیم و کابل برق که برای انتقال جریان برق به قسمت های مختلف ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند از لوازم مهم و ضروری در صنعت ساختمان سازی محسوب می شود به همین دلیل باید برای خرید کابل برق آگاهی  های لازم را کسب کرده باشیم تا بتوانیم بهترین انتخاب را نسبت به محیط خود داشته باشیم. 

قیمت کابل افشان 4*2 سال جدید

مشخصات اصلی کابل افشان 4*2

مشخصات اصلی کابل افشان 4*2

جنس مغزی یا هادی  کابل ۴*۲ خشک از مس بوده است و جنس شیلد این نوع کابل از مسوار آلمینیوم بوده است. این نوع کابل برق از دو رشته مقطع ۴استاندارد تشکیل شده است. این نوع کابل  برای سیم کشی ساختمان و مصارف عمومی و صنعتی و سیم کشی خارجی بسیار مناسب بوده است و دارای انعطاف پذیری بسیار بالایی بوده، مقاوم در مقابل رطوبت است و روکش pvc ضخیمی دارد. این کابل تحمل جریان تا ۳۲امپر را دارا می باشد ( البته به متراژ نیز بستگی دارد ). سایز( قطر)کابل ۴میلی متر می باشد، کابل دارای گارانتی و اصالت و سلامت فیزیکی کالا می باشد. کابل ۴×۲خشک ساخت ایران است. کابل ۴×۲خشک یک کابل چند رشته ای است و از قدرت ولتاژ و مقاومت الکتریکی بسیار بالایی نسبت به کابل های مفتولی برخوردار است. 

خرید کابل افشان 4*2 مسی

خرید کابل افشان 4*2 مسی

کابل افشان مسی 4*2 خشک افشان  به دلیل اینکه از تعداد  زیادی رشته های  سیم تشکیل شده است و انعطاف پذیری بیشتری نسبت به کابل های مفتولی دارند و مناسب بودن جهت استفاده در سیم کشی های روشنایی و پریز  ساختمان بازار فروش خیلی بهتری نسبت به کابل های مفتولی دارند.

خرید کابل افشان 4*2 به دلیل بالا بودن  میزان مس هادی ان نسبت به بقیه مدل های کابل افشان و نوسانات قیمت مس در بازار قیمت بیشتری دارد. اگر بخواهیم کابل های برق را با قیمت خیلی پایین تری خریداری کنیم میتوانیم از کابل های چینی که به راحتی در بازار یافت می شوند خریداری کنیم اما چون سیم کشی ساختمان از اهمیت زیادی برخورد است و کابل های ۱/۵×۴ خشک افشان دارای نماد استاندارد ملی است و تولید چینی ندارد باید سعی کنیم که ان را به بهترین قیمت بازار و در بهترین کیفیت تولید شده از نمایندگی های معتبر فروش کابل یا دفاتر فروش کارخانجات تولید کننده کابل های برق خریداری نماییم. 

ارتباط با واحد فروش :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

فروش کابل افشان نرم

نرم و انعطاف پذیر بودن یک کابل برق با جنس و ساختار اجزای تشکیل دهنده …

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonمشاوره و خرید