خانه / کابل افشان / قیمت کابل 70*1 مفتولی و افشان

قیمت کابل 70*1 مفتولی و افشان

کابل 1 در 70 را با توجه به مشخصات الکتریکی پروژه و شرایط محل نصب می توان از میان گزینه های مسی مفتولی، مسی افشان و آلومینیومی مفتولی انتخاب نمود. پس از این موضوع اطلاع از قیمت کابل 70*1 نیز کار سختی نخواهد بود.

کابل آلومینیومی 70

چگونه کابل برق مناسب را انتخاب کنم؟

شاید یکی از پر تکرارترین و مهم ترین سوالاتی که ذهن مخاطبین ما را به خود مشغول می سازد، انتخاب کابل برق مناسب باشد. وجود تنوع در ساختار و جنس اجزای تشکیل دهنده کابلها از یک سو و گوناگونی برندها، مارکها و کیفیت ساخت محصولات از سمتی دیگر مشتریان را با تردید رو به رو می سازد؛ اما راهکار چیست؟

پیشنهاد ما برای رفع این دغدغه مبتنی بر دو اصل زیر خواهد بود :

  1. دسترسی آزاد و آسان به اطلاعات محصولات
  2. انتخاب و خرید آگاهانه

حالا بیایید همین دو نکته را برای معرفی محصول امروز اجرا کنیم؛ بله، صحبت از کابل 70*1 است…

قرقره کابل آلومینیومی

انواع کابل برق 70×1

با تغییر در جنس اجزای تشکیل دهنده کابلهای برق، مشخصات آنها نیز دستخوش تغییر می گردد. برای کابل 70×1 فشار ضعیف نیز همین موضوع صادق خواهد بود. به طور کلی می توان این کابل را در نمونه های زیر تولید و ارائه نمود :

  • کابل 70*1 مس افشان با عایق و روکش PVC؛ کابل NYY افشان
  • کابل 1 در 70 مس مفتولی (نیمه افشان) با عایق و روکش پی وی سی؛ کابل NYY مفتولی
  • کابل یک در هفتاد مسی نیمه افشان با عایق XLPE و روکش پی وی سی؛ کابل N2XY
  • کابل زره دار تک رشته 70 میلیمتر مربعی؛ کابل NYRY
  • کابل 70×1 آلومینیومی مفتولی با عایق و روکش PVC؛ کابل NAYY

مشخصات کابل 70*1

در اینجا مروری خواهیم داشت بر مشخصات فنی سه نمونه از کابلهای 70*1 که تقاضای نسبی بیشتری دارند و با ولتاژ اسمی 0.6/1 کیلو ولت تولید شده و به فروش می رسند :

مشخصات کابل 70×1

نکته : منظور از کلاس هادی در کابل برق، افشان، نیمه افشان یا مفتولی بودن آن است. برابر با استاندارد IEC 60228 کلاس هادیهای رایج عبارتند از :

  • کلاس 1 : تک مفتولی
  • کلاس 2 : نیمه افشان یا چند مفتولی
  • کلاس 5 : افشان

کابل 70×1 مسی

انتخاب برند یا مارک کابل برق

برای خرید آگاهانه، علاوه بر مشخصات فنی کابل برق اطلاع از برندها و مارکهای موجود در بازار و تفاوت آنها نیز مهم خواهد بود. برند یا به بیان دیگر کیفیت ساخت موجب تفاوت در نحوه عملکرد کابل و همین طور قیمت آن می شود. مثلا ممکن است قیمت کابل 70*1 دو برند تفاوت قابل توجهی با هم داشته باشند.

تیم فروش مجموعه ما با برخورداری از اطلاعات به روز، آماده ارائه مشاوره %100 رایگان در زمینه انتخاب کابل برق به مشتریان گرامیست.

قیمت کابل 70*1

تا اینجا درباره مشخصات انواع کابل 70×1 و همین طور تفاوت برندها و کیفیتها صحبت کردیم. همین موضوعات دقیقا در تعیین قیمت کابل 70*1 هم موثر هستند. یعنی علاوه بر نوسانات قیمت جهانی و داخلی مس و آلومینیوم، سطح کیفی کابل و مواردی مانند افشان یا مفتولی بودن آن نیز در افزایش یا کاهش قیمت نقش دارند.
به هر روی ما اینجا هستیم تا پر توان و مصمم بهترین پیشنهادها را برای تامین انواع کابل برق تقدیم شما مشتریان حرفه ای نماییم.

ارتباط با واحد فروش :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

قیمت کابل افشان 4*2 سال جدید

کابل افشان 4*2خشک درجه یک به دلیل داشتن نشان استاندارد ملی ایران و استفاده از مواد درجه یک در ساخت این نوع کابل جزء بهترین کابل ها و سیم های موجود در بازار ایرا

Call Now Buttonمشاوره و خرید