خانه / کابل مخابراتی / خرید کابل 6 زوج مخابراتی

خرید کابل 6 زوج مخابراتی

با هدف فراهم نمودن مسیری مناسب و مطمئن برای تبادل سیگنالهای ارتباطی و اینترنتی، امکان خرید بهترین نوع از کابل 6 زوج مخابراتی فراهم گشته است. با اطلاع کافی از مشخصات کابلهای شش زوج، انتخاب مناسبی را تجربه خواهید نمود.
با توجه به سادگی نصب و استفاده از کابلهای مخابراتی مسی، همچنان در بسیاری از پروژه ها به کار گرفته می شوند. بعد از آن که مشخص شد برای خطوط تلفن یا اینترنت پروژه ما کابل مخابراتی با چه تعداد زوج رشته ای مناسب است، می توان از روی مشخصات فنی هر یک از انواع کابل با آن تعداد زوج رشته، نوع مناسب را برگزید.

مشخصات انواع کابل 6 زوج مخابراتی

مشخصات کابل 6 زوج مخابراتی

این کابلها مجهز به شیلد یا فویل آلومینیومی هستند و عملکرد مناسبی از نظر ضد نویز بودن نشان می دهند. از نظر کاربرد می توان گفت که :

  • کابل داخل ساختمانی (طوسی رنگ) مناسب استفاده در کابل کشی های درون ساختمانهاست و در خطوط تلفن، ADSL و دیگر سامانه های مخابراتی و ارتباطی مورد استفاده قرار می گیرد.
  • کابل خارج ساختمانی (مشکی رنگ) را می توان در بیرون از ساختمان نصب نمود و روکش آن مقاوم در برابر پرتوی فرابنفش خواهد بود.

کابل شش زوج مخابراتی

خرید کابل شش زوج مخابراتی

سفارشهایی که به صورت روزانه به دست ما می رسد به سرعت پردازش و پیگیری می شوند. این یک مزیت برای مشتریان ما خواهد بود که در زمان کوتاه قادر به انتخاب محصول مناسب و اقدام برای خرید آن هستند. گفتنیست که برای خرید انواع کابل به ویژه کابل 6 زوج مخابراتی خدمات زیر به مشتریان ارائه می گردد :

  1. ارتباط مستقیم با یکی از کارشناسان فروش و دریافت اطلاعات کافی درباره محصولات
  2. تضمین کیفیت ساخت کابل برای آن دسته که با عنوان محصول درجه یک معرفی می شوند
  3. پیشنهاد قیمت بر پایه مقدار سفارش و اعمال تخفیفها به صورت اتوماتیک

در فایل صوتی زیر به صورت کوتاه درباره کابل 6 زوج تلفن صحبت شده است که توجه شما را به آن جلب می نماییم :

ارتباط با واحد فروش :
شماره تماس : 09120471420
ایمیل : info@namiracables.com

مطلب پیشنهادی

کابل فویلدار 0.6 مخابراتی

یک روش رایج برای حفاظت از کابلهای مخابراتی در برابر نویزها استفاده از فویل است. …

Call Now Buttonمشاوره و خرید